fbpx

Baldų pristatymas ir surinkimas

Pristatymas

Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome už papildomą mokestį nurodytą apmokėjimo skiltyje iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).

Vieną dieną prieš baldų pristatymą susisiekiame su klientu suderinti pristatymo laiką.

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją gali užtrukti ilgesnį terminą nei jis nurodytas. Apie terminus informuojame kiekvienu atveju atskirai.

Pristaymas į Kuršių Neriją yra apmokestinamas papildomai.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir/ar sms žinute, ir/ar skambučiu.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo–priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo–priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, paskambinkite mums +37069994092 arba parašykite info@kokooutlet.lt

Baldų surinkimas

Įsigiję baldus, galite užsisakyti prekių atvežimo, sunešimo ir surinkimo paslaugą.

Už papildomą mokestį prekes mūsų įmonės arba samdomų transporto įmonių darbuotojai atveš Jūsų nurodytu adresu ir užneš į pageidaujamą aukštą.

Baldai pristatomi nesurinkti. Jums pageidaujant surinksime Jūsų baldus už papildomą mokestį.

Įkainių teiraukitės el. paštu info@kokooutlet.lt arba tel. +37069994092 

Pristatymas į užsienį

Esant pageidavimui galime pristatyti baldus į Latviją, Estiją, Vengriją, Kroatiją, Slovėniją, Bulgariją, Rumuniją, Graikiją, Italiją, Ispaniją, Prancūziją ar Portugaliją. Į kitas Europos Sąjungos šalis prekių patys nepristatome, tačiau esant poreikiui, galėtume padėti suorganizuoti pervežimą. Parašykite mums el. Paštu info@kokooutlet.lt , kokius baldus išsirinkote ir kokiu adresu juos reikėtų nugabenti.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasSugrįžti į parduotuvę