fbpx

Prekių pirkimo sąlygos

 1. Pirkimo sąlygų taikymas

1.1. 1.1 Šios pirkimo sąlygos („Pirkimo sąlygos“) taikomos visoms prekėms, kurias perkate per www.kokooutlet.lt („El.parduotuvė“). Jūs sutinkate su šiomis pirkimo sąlygomis, kai atliekate pirkimą minėtoje el.parduotuvėje.

1.2. 1.2 Ši sutartis sudaroma tarp pirkėjo („Jūs“ ir „Pirkėjas“) ir MB “CEMENA” („Mes“,„Mūsų“ ir „Pardavėjas“)

1.3 Su mumis galite susisiekti:

 2. Užsakymai

2.1 Pirkti mūsų el. parduotuvėje turi teisę:

2.2. veiksnūs fiziniai asmenys, t. y. asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;

2.3. nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba globotojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jis yra emancipuotas;

2.4. juridiniai asmenys;

2.5 visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

 1. Užsakymo patvirtinimas

3.1 Baigus pirkimą, el. paštu gausite automatinį užsakymo patvirtinimą, kuris patvirtins, kad gavome Jūsų užsakymą. Užsakymo patvirtinimas nereiškia, kad buvo sudaryta įpareigojanti sutartis. Įpareigojanti sutartis sudaroma tik gavus galutinį pristatymo patvirtinimą. Prieš gavę pristatymo patvirtinimą, galime atmesti Jūsų užsakymą. Rekomenduojame išsaugoti galutinį pristatymo patvirtinimo dokumentą, nes ateityje gali prireikti jame nurodytos informacijos.

3.2 Turite daug galimybių užsisakyti prekę (-es) iš mūsų, įskaitant užsakymą mūsų el. parduotuvėje be registracijos, užsakymą mūsų el. parduotuvėje su registracija, užsakymą telefonu arba užsakymą mūsų fiziniuose salonuose.

Pirkėjas užsisakydamas prekę (-es), atitinkamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekės (-ių) užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekės (-ių) pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą. Daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenis bei jų naudojimą galite rasti Privatumo politikos puslapyje https://kokooutlet.lt/privatumo-politika/ Pateikiant užsakymą mūsų el. parduotuvėje būtina sutikti su Privatumo politikoje nurodytais punktis. Tai yra būtina, kad galėtume suformuoti ir pristatyti Jūsų užsakymą. Jei Jūsų asmens duomenys, kurių reikia užsakymui suformuoti, pasikeičia po to, kai pateikėte mums užsakymą, apie tai informuokite mus iš karto, kad galėtume tinkamai, be klaidų ir nedelsdami pakoreguoti užsakymą.

 1. Kaina ir informacija

4.1 Prekės (-ių) kaina (-os) el. parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM. Į kainą neįskaičiuotas užnešimo mokestis, kuris nurodytas atskirai. 

4.2 Jeigu el. parduotuvėje nurodyta kaina ar informacija apie prekę (-es) yra neteisinga ir Jūs tai pastebėjote arba pastebėjote užsakymo pateikimo metu, klaidinga kaina arba informacija nebus taikoma užsakymui. Tokiais atvejais mes kuo greičiau su Jumis susisieksime, kai tik pastebėsime klaidą.

4.3 El. parduotuvėje esančios nuotraukos, kuriose rodoma prekės (-ių) išvaizda (spalva, forma ir kiti parametrai), negali garantuoti, kad tiksliai atitiks prekės (-ių) išvaizdą, pvz., priklausomai nuo esančios įrangos apšvietimo nustatymų. Prekei (-ėms), kurios (-ių) gamyboje naudojamos natūralios medžiagos, arba sudėtyje yra jų dalių, gali lemti natūralius skirtumus. Taip pat gaminių išvaizda gali skirtis ir nuo gamybos partijų.

4.4 Kiekvienos mūsų parduodamos prekės (-ių) savybės yra nurodytos prie baldo aprašymo.

4.5 Pardavėjas turi teisę tam tikrai prekei (-ėms) nustatyti minimalų prekės (-ių) užsakymo kiekį, kuriam esant užsakymas bus suformuotas ir įvykdytas. Apie užsakomą prekės (-ių) minimalų kiekį pirkėjas informuojamas prekės (-ių) užsakymo metu.

 1. Mokėjimas

5.1 Kartu su savo mokėjimo paslaugų teikėjais siūlome įvairius mokėjimų būdus (elektroninę bankininkystę, bankinius pavedimus bei kitus mūsų el. parduotuvėje nurodytus variantus). Jūs galite pasirinkti, kokiu būdu norite apmokėti už prekę (-es). Mokėjimo būdai visada nurodomi el. parduotuvėje ir Jūsų užsakyme. Atsižvelgiant į pasirinktą mokėjimo būdą, gali būti taikomi papildomi trečiųjų šalių mokesčiai. Išsamią informaciją apie visus mokėjimo būdus ir visus papildomus mokesčius rasite čia. Užsakymo pateikimo metu matysite užsakytos (-ų) prekės (-ių) sumą, nepriklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo.

5.2 Formuodami užsakymą el. parduotuvėje, Jūs taip pat sutinkate su atskirą mokėjimo būdą siūlančio mūsų mokėjimo paslaugų teikėjo sąlygomis ir taisyklėmis, kurios skelbiamos mokėjimo paslaugos teikėjo puslapyje. Šios sąlygos bus taikomos Jūsų pirkimo sandoriui su mumis ir mokėjimo paslaugų teikėju.

5.3 Jūsų patogumui taip pat siūlome kaip pasirenkamą užsakymo mokėjimo būdą – pirkimą išsimokėtinai.

5.4 Jei pasirinkote mokėjimą banko pavedimu, apmokėjimą atlikite ne vėliau kaip likus dienai iki pristatymo arba pasirinkite kitą mokėjimo būdą.

5.5 Jei dėl svarbių priežasčių negalime laiku ir tinkamai įvykdyti Jūsų užsakymo, pasiliekame teisę pakeisti pristatymo sąlygas ir laiką arba anuliuoti užsakymą nedelsiant informuodami Jus ir grąžindami apmokėjimą, jei jis buvo atliktas iš anksto.

 1. Pristatymas

Pristatymo parinktys

6.1 Mūsų siūlomos pristatymo sąlygos nurodomos el. parduotuvėje. Visą su pristatymu susijusią informaciją galite rasti čia.

6.2 Kai kuriais atvejais papildomos paslaugos gali būti pasiūlytos iki prekės (-ių) pristatymo. Jei tokios papildomos paslaugos yra (pvz., užnešimas), jos Jums bus suteiktos, jei yra galimybė, užsakius papildomai.

6.3 Jei Jūsų užsakyme yra kelios prekės, o kai kurių jų nėra sandėlyje arba jų pristatymo laikas yra ilgesnis, mes galime Jums pristatyti prekes keliais pristatymais. Siekdami palengvinti pristatymą Jums, kaip Pirkėjui, ir sumažinti poveikį aplinkai, rekomenduojame Jūsų prekes pristatyti vienu pristatymu.

Pristatymo išlaidos

6.4 Pristatymas nemokamas, nebent perkant nurodyta kitaip.

Pristatymo laikas

6.5 Numatomas pristatymo laikas yra nurodytas el. parduotuvėje ir pateikiamas vidutiniškai darbo dienomis. El. parduotuvėje nurodytas numatomas pristatymo laikas skaičiuojamas nuo pristatymo patvirtinimo, o ne nuo užsakymo pateikimo momento. Visada stengiamės pristatyti Jūsų užsakymą per numatytą vidutinį darbo dienų skaičių, kaip nurodyta el. parduotuvėje ir Jūsų užsakymo patvirtinime. 

6.6 Prekės (-ių) pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgiau nei nurodyta el. parduotuvėje. Apie pristatymo į Kuršių neriją laikotarpį kiekvienu atveju informuojame atskirai.

Kitos pristatymo sąlygos

6.7 Užsakymo pateikimo metu Jūs turite mus informuoti apie tikslią užsakytos (-ų) prekės (-ių) pristatymo vietą.

6.8 Jūs turite asmeniškai priimti Jums pristatytą (-as) prekę (-es). Jeigu Jūs negalite asmeniškai priimti prekės (-ių) ir mes pristatome Jūsų nurodytu adresu, tačiau prekę (-es) Jūsų adresu priima kitas asmuo, mes neatsakome už užsakymo pristatymą netinkamam asmeniui.

6.9 Prekę (-es) Jums pristatome mes arba mūsų partneris – mūsų įgaliota trečioji šalis.

6.10 Prekė (-ės) pristatoma (-os) tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

6.11 Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome nemokamai iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis transportas). Už papildomą mokestį vairuotojas gali užnešti baldus iki Jūsų buto, jei yra galimybė.

6.12 Prekė (-ės) pristatoma (-os) be užnešimo paslaugos iki ten, kur gali privažiuoti krovininis transportas, nebent papildomą užnešimo paslaugą užsisakėte iš anksto iki prekės (-ių) pristatymo dienos. Ją galite užsisakyti pildant užsakymo duomenis mūsų el. parduotuvėje arba bet kada iki užsakymo pristatymo dienos susisiekus su mumis el. paštu info@kokooutlet.lt arba telefonu +37069994092.

6.13 Beveik visos mūsų prekės pristatomos nesurinktos gamintojo pakuotėse (dėžutėse), kuriose yra surinkimo instrukcija bei gamintojo pateikta reikalinga furnitūra.

6.14 Galite prekę (-es) atsiimti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, jei užsakymo pateikimo metu arba bet kada vėliau iki prekės (-ių) perdavimo gausime tokį Jūsų prašymą. Atsiėmimo iš mūsų sandėlio metu, prekę (-es) Jums perduodančiam mūsų sandėlio darbuotojui Jūs turite parodyti galiojantį asmens tapatybės dokumentą, atitinkantį užsakymo metu pateiktus duomenis.

6.15 Pasirinkus atsiėmimą savarankiškai, prekę (-es) galėsite atsiimti po to, kai atskirai pranešime, kad ji (-os) yra paruošta (-os) atsiimti. Jei pasirinkote atsiėmimo būdą ir nuo mūsų pranešimo apie paruoštą prekę (-es) neatsiėmėte per 3 darbo dienas, mes pasiliekame teisę anuliuoti Jūsų užsakymą, o jei už šį užsakymą atlikote išankstinį apmokėjimą, grąžinsime lėšas į Jūsų banko sąskaitą, kurią naudojote pradiniam apmokėjimui.

6.16 Turite teisę užsakymo pateikimo metu arba bet kada vėliau iki prekės (-ių) perdavimo paskirti kitą asmenį prekei (-ėms) pasiimti, kuris atsiimtų užsakymą Jūsų vardu. Apie kito asmens paskyrimą vietoje Pirkėjo prekei (-ėms) atsiimti turite mus informuoti atskirai. Tokiu atveju, perduodant prekę (-es), paprašysime to asmens pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą, patvirtinantį, kad jis yra Jūsų įgaliotas atsiimti prekę (-es). Pasiliekame teisę prekės (-ių) neperduoti, jei apie kitus asmenis nebuvome informuoti iš anksto.

6.17 Prekės (-ių) vidutinis pristatymo laikas yra nurodytas prekės (-ių) aprašyme, užsakymo pateikimo metu ir informaciniuose užsakymo patvirtinimo el. laiškuose. Šis laikas yra preliminarus ir netaikomas, jei gamintojas savo sandėliuose neturi laisvų pristatyti prekių. Tokiu atveju įsipareigojame kuo greičiau Jus informuoti apie Jūsų užsakytos (-ų) prekės (-ių) trūkumą arba ilgesnį jos (jų) pristatymo terminą. Mes neprisiimame atsakomybės už pristatymo vėlavimą, kuris nepriklauso nuo mūsų, kaip pardavėjo, veiksmų.

6.18 Visais atvejais mes neatsakome už pailgintą pristatymo laiką, jei pristatymas buvo atidėtas dėl Jūsų, kaip pirkėjo, kaltės arba sąlygų, kurias kontroliuojate Jūs, kaip pirkėjas.

6.19 Priimdami prekę (-es) pasirašote pristatymą patvirtinimo dokumentą. Jei prekės (-ių) apžiūros metu pastebėjote kokių nors pažeidimų ar trūkstamų dalių arba, jei pastebėjote defektą ar neatitikimą vėliau, prašome pranešti el. paštu info@kokooutlet.lt arba telefonu +37069994092. Garantiniu laikotarpiu nustatytus kiekybinius ar kokybinius neatitikimus Pardavėjas ištaiso, sukomplektuoja arba pakeičia kokybiškais savo sąskaita. Pardavėjas įsipareigoja atsiradusį gamybos defektą pašalinti per 15-45 dienas nuo pretenzijos užregistravimo.

6.20 Jei negalėsime Jums pristatyti prekės (-ių) dėl to, kad esate nepasiekiamas telefonu per protingą terminą, susisieksime su Jumis kitais užsakyme nurodytais kontaktais ir susitarsime dėl alternatyvaus pristatymo laiko. Jei po pakartotinių mūsų pastangų Jums nepavyks priimti prekės (-ių), mes atšauksime Jūsų užsakymą ir apie tai Jus informuosime. Jei buvote atlikę išankstinį apmokėjimą, grąžinsime jį į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios prieš tai gavome Jūsų mokėjimą.

 1. Pasiūlymai

7.1 Retkarčiais galime pasiūlyti akcijas arba nuolaidų kodus bei parengti komercinius pasiūlymus („Pasiūlymai“). Visos pasiūlymo sąlygos galioja tik jame nurodytą laikotarpį. Pasiūlyme esančios nuolaidos negali būti sumuojamos ar derinamos su kitomis akcijomis bei nuolaidomis.

7.2 Prieš užbaigdami pirkimą, norėdami pasinaudoti Pasiūlymu, prekių krepšelyje galite suvesti nuolaidos kodą arba įrašyti užsakymo formoje, kliento pastabose, sutartą pasiūlymo sąlygą, kuri būtų vykdoma po užsakymo patvirtinimo. Jei prekė (-ės) yra grąžinama (-os), yra panaikinamos pasiūlyme sutartos sąlygos.

 1. Teisė atsisakyti sutarties ir nemokamas grąžinimas

8.1 Pagal įstatymus Jūs turite teisę atšaukti savo prekę (-es) per 14 dienų nuo tos dienos, kai Jūs ar Jūsų įgaliotas asmuo, gavote prekę (-es), kurią (-ias) įsigijote mūsų el. parduotuvėje. Taip pat, pagal mūsų įmonės politiką, Jūs turite teisę, prieš prekės (-ių) pristatymą, atšaukti savo užsakymą (-us) bet kuriuo metu. Pirkėjo teisė atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties yra įgyvendinama vadovaujantis LR Civilinio kodekso 6.228-10 straipsnio „Vartotojų teisė atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties“ 1 dalimi ir 2014 m. Liepos 22 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.

Išimtys tam tikroms prekėms

8.2 Prekei (-ėms), kuri (-os) buvo pagaminta (-os) pagal Pirkėjo individualų užsakymą, kurio metu buvo keičiamos prekės (-ių) savybės arba prekė (-ės) kitaip įgavo aiškų asmeninį skirtumą, netaikoma sutarties atsisakymo ir nemokamo grąžinimo teisė.

8.3 Išimtys teisei atsisakyti sutarties apibrėžiamos Lietuvoje galiojančiuose teisės aktuose: Lietuvos Respublikos kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje išvardintos sąlygos.

8.4 Jei perkate prekę (-es), kuriai (-ioms) sutarties atsisakymo teisė netaikoma, apie tai bus nurodyta mūsų el. parduotuvėje prie prekės (-ių) aprašymo.

Prekių nusidėvėjimas

8.5 Pasinaudojus įstatymų nustatyta 14 dienų sutarties atsisakymo teise, gavus užsakymą, galite atidaryti pakuotę ir apžiūrėti prekę (-es), norint įvertinti jos (-ų) savybes. Kokybiškos (-ų) prekės (-ių) grąžinimas turi atitikti šių pirkimo taisyklių 8.2 punkte, įvardintas sąlygas.

Kaip atšaukti užsakymą ir pasinaudoti teise į nemokamą grąžinimą?

8.6 Jei norite grąžinti prekę (-es), praneškite mums ne vėliau kaip per 14 dienas nuo tos dienos, kai Jūs arba Jūsų įgaliotas asmuo gavote, ar atsiėmėte užsakymą. Grąžinimą suformuosite užpildę šią formą: https://kokooutlet.lt/garantinio-aptarnavimo-uzklausa/  arba susisiekę su mūsų Klientų aptarnavimo komanda el. paštu info@kokooutlet.lt arba telefonu +37069994092.

8.7 Prekės (-ių) grąžinimas yra nemokamas. Kai vykdomas grąžinimas, prašome Jūsų perduoti mūsų vairuotojui grąžinamą (-as) prekę (-es), supakuotą (-as) originalioje pakuotėje, o mes įsipareigojame prekę (-es) atsiimti savo transportu, nemokamai per 10 darbo dienų, jei nėra sutarta kitaip.

8.8 Jūsų prekės (-ių) grąžinimo teisė yra įgyvendinama taip, kaip reglamentuoja Įstatymas LR Civilinio kodekso 6.228-10 straipsniai „Vartotojų teisės nuostatai ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties“ 1 dalimi ir 2014 m. Liepos 22 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklės“.

Pinigų grąžinimas

8.9 Per 14 dienų nuo užsakymo atšaukimo arba prekės (-ių) atsiėmimo dienos, Pirkėjui yra grąžinami sumokėti pinigai.

8.10 Grąžinama pinigų suma apima prekės (-ių) pirkimo kainą bei užnešimo išlaidas, jei tokią paslaugą buvote užsakę ir už ją buvo sumokėta.

8.11 Pinigai bus grąžinti banko pavedimu į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios gavome Jūsų pradinį mokėjimą, nebent yra sutarta kitaip.

 1. Skundai

9.1 Jeigu turite nusiskundimų dėl gautos prekės (-ių), Jūs turite teisę pateikti skundą dėl defektų, atsiradusių per 2 metus (jei prie prekės (-ių) aprašymo nenurodyta kitaip) nuo prekės (-ių) pristatymo datos. Skundą pateikite iš karto, kai pastebėjote defektą. Jūsų teisė pateikti skundą nustoja galioti pasibaigus 2 metų garantiniam terminui (nebent tam tikriems prekės (-ių) komponentams taikomas ilgesnis garantinis laikotarpis ir tai nurodyta prie prekės (-ių) aprašymo).

9.2 Jei pas mus įsigijote netinkamos kokybės prekę (-es), turite teisę: 1) reikalauti iš mūsų nemokamai pašalinti prekės (-ių) trūkumus, 2) reikalauti, kad netinkamos kokybės prekę (-es) pakeistume tinkamos kokybės preke (-ėmis), neatlygintinai, 3) reikalauti atitinkamai sumažinti kainą, 4) vienašališkai nutraukti sutartį ir pareikalauti grąžinti sumokėtą sumą.

9.3 Jei norite pateikti skundą dėl prekės (-ių), galite naudoti grąžinimo formą, kurią galite rasti čia https://kokooutlet.lt/garantinio-aptarnavimo-uzklausa/ , taip pat galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda el. paštu info@kokooutlet.lt arba telefonu +37069994092.

9.4 Kai tik prekė (-ės), dėl kurios (-ių) pateikėte skundą, bus gautas ir mes nustatysime, kad skundas yra pagrįstas, grąžinsime Jums atitinkamo dydžio kompensaciją pagal galiojančius teisės aktus.

9.5 Parduotų prekių trūkumai yra nedelsiant sprendžiami, nekokybiškos prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis 2014 m. Liepos 22 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.

 1. Garantija

10.1 Gamintojas visiems baldams suteikia 24 mėn. kokybės garantiją. Informaciją apie tai, kokiais atvejais yra taikoma garantija, galite rasti čia https://kokooutlet.lt/garantija-ir-grazinimas/

10.2 Tuo atveju, kai Pardavėjas tam tikrai (-oms) prekei (-ėms) kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

10.3 Teikiame prekių garantinės priežiūros paslaugas, tarpininkaudami tarp Pirkėjo ir gamintojo ar gamintojo atstovo.

10.4 Garantinį aptarnavimą, įsipareigojame atlikti per 15-45 dienas.

10.5 Garantinis prekių aptarnavimas, Kuršių nerijoje, gali užtrukti ilgiau nei 15-45 dienas. Apie prekių garantinį laikotarpį Kuršių nerijoje, kiekvienu atveju, informuojame atskirai.

 1. Mūsų įsipareigojimai

11.1 Jei su Jūsų užsakyta preke yra kažkas negerai arba jos pristatymas vėluoja, mes atsakome už šiuos nesklandumus taip kaip tokią mūsų atsakomybę apibrėžia privalomi vartotojų apsaugos teisės aktai ir būsime atsakingi už žalą tik tiek, kiek jos atsiradimas priklausys tiesiogiai nuo mūsų veiksmų, ir jei Jūs taip pat, tuo pat metu ėmėtės visų Jūsų kontrolėje esančių įmanomų priemonių sumažinti arba visai išvengti nesklandumų ir žalos.

11.2 Mes neatsakome už žalą, kurią patyrėte dėl prekės (-ių) vėlavimo ar defekto, atsiradusio dėl kliūčių, kurių mes negalėjome numatyti ar pasekmių, kurių negalėjome išvengti.

 1. Apie šias pirkimo sąlygas

12.1 Turime teisę keisti šias Pirkimo sąlygas, tačiau Jūsų įsigytai prekei (-ėms) visada bus taikomos Pirkimo sąlygos, kurios galiojo pirkimo metu. Visi pakeitimai bus nurodyti naujausioje Pirkimų sąlygų versijoje, kurią rasite mūsų svetainėje. Pakeitimai įsigalios nuo to momento, kai sutiksite su naujomis Pirkimo sąlygomis, pateikiant užsakymą mūsų svetainėje.

12.2 Šios pirkimo sąlygos aiškinamos ir taikomos pagal Lietuvos teisės aktus. Jei bet kuri teisinė institucija ar alternatyvių ginčų sprendimo institucija bet kurias šių pirkimo sąlygų nuostatas pripažintų negaliojančiomis arba neįgyvendinamomis, tuomet kitos nuostatos dalys ir visos kitos šių Pirkimo sąlygų nuostatos vis tiek liks galioti ir bus vykdomos.

Taip pat turite sutikti su mūsų privatumo politika tam, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis ir apsipirkti pas mus https://kokooutlet.lt/privatumo-politika/

 1. Kitos sąlygos

13.1 Jeigu Jūs, kaip Pirkėjas, mėginate kažkokiais būdais pakenkti el. parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžiate savo įsipareigojimus, mes, kaip Pardavėjas, turime teisę nedelsiant ir be įspėjimo apriboti arba sustabdyti Jūsų prieigą prie el. parduotuvės arba išimtiniais atvejais panaikinti Jūsų registraciją.

13.2 Susidarius nenumatytoms aplinkybėms, galime laikinai arba visiškai nutraukti el. parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę.

13.3 Jūs, kaip Pirkėjas, esate pats atsakingas už savo prisijungimo duomenų saugumą ir perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu MB “Cemena” teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiosios šalys per Jūsų, kaip Pirkėjo prisijungimus svetainėje, mes laikome, kad asmuo, kuris naudojasi mūsų paslaugomis per Jūsų paskyrą, esate Jūs.

13.4 Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Pirkimo sąlygomis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

13.5 Jeigu Pardavėjo el. parduotuvėje yra nuorodų į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklalapius, Pardavėjas nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tų interneto svetainių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja.

13.6 Pardavėjas neatsako už tarpusavio įsipareigojimus tarp Pirkėjo ir Pardavėjo partnerių, kurių paslaugas Pirkėjas užsako, vykdymą.

13.7 Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu.

13.8 Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia el. Paštu info@kokooutlet.lt arba telefonu +37069994092.

13.9 Šios taisyklės yra parengtos vadovaujantis LR teisės aktais.

13.10 Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.

13.11 Visi nesutarimai, kylantys dėl šių taisyklių įgyvendinimo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

 1. Specialios sąlygos juridiniams asmenims

14.1 Šios pirkimo sąlygos taikomos Pirkėjams, kurie perka kaip privatūs asmenys. Jei vis dėlto perkate el. parduotuvėje kaip juridinis asmuo (toliau – Įmonė), sutinkate su pirkimo sąlygomis Įmonės vardu ir garantuojate, kad turite teisę sutikti su šiomis pirkimo sąlygomis ir pirkti atstovaujamos Įmonės vardu.

14.2 Klientams, kurie perka el. parduotuvėje Įmonės vardu, mes negarantuojame 14 dienų grąžinimo garantijos. Taip pat nesame atsakingi už netiesioginę žalą ar negautą pelną. Mūsų atsakomybė, pagal šias Pirkimo taisykles, kiekvienai žalai ar pažeidimui yra lygi Pirkėjo, kuris atstovauja Įmonei, sumokėtai sumai už produktą, su kuriuo yra susijusi žala ar pažeidimas.

 1. Klausimai, skundai ir ginčai

15.1 Jei turite klausimų ar nusiskundimų dėl užsakymo (-ų), galite susisiekti su mumis el. paštu info@kokooutlet.lt arba telefonu +37069994092.

15.2 Turite teisę pateikti skundą per Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, pasiekiamą adresu https://www.vvtat.lt/ .

15.3 Taip pat, turite teisę pateikti skundą per ES internetinę ginčų sprendimo platformą, kurią rasite čia.

 Pirkimo sąlygas MB “Cemena” atnaujino 2024 m. balandžio 27 dieną.

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasSugrįžti į parduotuvę